Gecumei

ANIME FEST

Letos byla změna.Přesun na Brněnské vystaviště.
Tady jen pro začatek. vite kdy se konal atd. info v jiné časti :) takže spiš dodatek. Náš tým Gecumei se vrhl mezi cospleyery s fotakem tak sme vám zachytili par cospíků.
Animefest je každoroční setkání fanoušků japonského komiksu (mangy) a animovaného filmu (anime).
Jedná se o nejstarší a také největší samostatný con svého druhu v ČR. O starších ročnících si můžete přečíst v historii.
Každý rok nabízí Animefest kvalitní přednášky, zábavné soutěže, praktické workshopy a promítání nových i starších anime.
Byl super,oproti minulému roku kde sme sice pár akcí propasly, byl tenhle jeden z nejlepších na jakých sem kdy byla.Výběr promítaného anime byl vskutku velmi dobrý,a povedl se.Využití sálu B.Bakaly bylo oproti Artu z minulému roku lepší už jen díky tomu že bylo více mista pro všechny fanoušky festu.Na uvítaní nás čekali přívěšky s výběrem podle svého gusta.I já si vybrala(DN.Angel-Dark)
Soutěže,akce a zábavaAnime fest 2008 je konečně tady. Doufám že se těšíte.

Co je to Animefest?
Animefest je každoroční setkání fanoušků japonského komiksu - mangy a animovaného filmu - anime. Jedná se o nejstarší a také největší samostatný con (con od slova convention - setkání) svého druhu v ČR.
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."