Gecumei

ANIME FEST

Anime Fest 2008
Anime fest 2008 je konečně tady. Doufám že se těšíte.

Co je to Animefest?
Animefest je každoroční setkání fanoušků japonského komiksu - mangy a animovaného filmu - anime. Jedná se o nejstarší a také největší samostatný con (con od slova convention - setkání) svého druhu v ČR.
Kde a kdy se koná?
"Jubilejní" pátý ročník se koná ve dnech 10. a 11. května 2008 v Brně v prostorách Brněnského kulturního centra, kině Scala a sálu B. Bakaly. Kino Scala je vzdáleno zhruba 10 minut cesty pěšky od hlavního vlakového nádraží a sál B. Bakaly pak leží ještě o tři minuty dál. Kino Scala má největší sál ze všech kin v Brně a jeho kapacita 470 míst by spolu kapacitou 320 míst sálu B. Bakaly mohla zhruba dostačovat neuvěřitelnému zájmu fanoušků.

Placení:
Na místě-bez registrace 200 Kč
Na místě-s registrací 150 Kč
Převodem na účet -100 Kč


Na co se můžu těšit?
Již od sobotního rána (cca 9:00) bude probíhat program ve Scale, souběžně zahájí program i sál B. Bakaly. Můžete se opět těšit na osvědčené přednášející i horké novinky.
Všechno promítané anime bude opatřeno titulky v jazycích divákům srozumitelných.
Již tradičně proběhne v rámci AF neoficiální mistrovství ČR v tvorbě AMV (anime music video). Pokud chcete poměřit své schopnosti s ostatními, nebo se jen pochlubit svou prací, neváhejte a pusťte se do práce!
Také se můžete jako každý rok těšit na soutěž cosplayerů a legendární Trpaslíkův Animekvíz, kde budete mít možnost poměřit si své… znalosti, postřeh a rozličné jiné schopnosti.
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."