Gecumei

ANIME FEST

Animefest 2011

Tady jen pro začatek. vite kdy se konal atd. info v jiné časti :) takže spiš dodatek. Náš tým Gecumei se vrhl mezi cospleyery s fotakem tak sme vám zachytili par cospíků.
Fotky jsou v Galerii. Zachytili sme pár akcí, od tance na carmeladance, odpočinek na slunci a zahřívaní z vychladlé scaly. Tak i menší akcičkáře-viz medvídek, který se jal provokovat Alucarda Kamarady co jely snami - Kisune se svou Samehadou..jejich týmu sme také dělali Mascara tým xD a při každem volaní naklusali se sadou šminek  :D aby nam hoši vypadali pořád dobře a v tom teplu moc netekly :D Dale mě překvapilo že i v čr se začína chytat anime Katekayo hitmen reborn :D a chytli sme tam Gokuderu Hayato, Chrome a Belphegora :D viz fotos také.Doufám že přiští rok se tahle skupina rozroste o další členy .
Široce bylo zastoupeno cosplay i skupinou hetalistů, Naruto se dalo do ustupu a objevila se vice skupina rozličných anime , anime a hry Valkyria Chronicles se svym divadelnim vystoupením :) Doufám že i tohle anime zaujme více lidí. Postřehy z festivalu dodám později. Teď pár upoutávek na Anime Valkyria Chronicles a Katekayo Hitmen Reborn :)
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."