Gecumei

ANIME FEST

Program na festu

Soutěže,akce a zábava
 Sobota 10. 5. 2008
    Kino Scala                                                                 Sál B. Bakaly
9:00    Bus Gamer                                                                 Zettai Karen Children
10:00    Zahájení + soutěžní AMV                                         Allison to Lillia
11:00    Zahájení + soutěžní AMV (BB)
12:00    Minami-ke                                                                 Agony+Rinoa - Anime a manga pro dívky
13:00    Druaga no To: the Aegis of Uruk                                        Spice & Wolf
14:00    Toshokan Sensou                                                    Větrání
14:30                                                                                        Skullman - Sedm samurajů
15:00    Gundam 00
15:30                                                                                        Tokyo Marble Chocolate
16:00    Cosplay soutěž
16:30                                                                                        JBr - Co rok dal
17:00    Větrání
17:30    Trpaslík - Animekvíz                                                     Větrání
18:00                                                                                         Macross F
18:30    Lišák - Obyčejné kouzlo příběhů
19:00                                                                                         Stranger -Mukou Hadan-
19:30    Větrání
20:00    Vyhlášení výsledků
21:00    Appleseed: Ex Machina                                          Grek1 - Jak mluvit
21:30
22:00                                                                                        Strange Tale of the Dreamball Dealer
22:30                                                                                        AIKa R-16: Virgin Mission
23:00    Real Drive                                                                Větrání
23:30                                                                                        Ikoku Irokoi Romantan
00:00    Shigurui                                                                     Kirepapa


   Neděle 11. 5. 2008

    Kino Scala
0:00    Shigurui
1:00    Větrání
1:30    Moyashimon
7:30    Mononoke
8:30    AMV budíček
9:00    Neo Angelique Abyss
10:00    Blassreiter
11:00    Vampire Knight
12:00    Zakončení
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."