Gecumei

HRY

AION

Uvidite sami co vam lip vyhovuje ,-)
Tak i další novinka ve světě MMORPG s názvem AION, propracovanější než dobře známé WOW, nebo METIN2, zkusim osobně sehnat a popřípadě podám info jak se hra hraje, jak je dobrá či ne. Podle testovací agentury ma 90% v oblibenosti, což samotné wow a metin překonává, protože tyhle dvě MMORPG se pohybuji pod 90%, takže je určitě na co se těšit.

Děj je jinak velice podobný wow, a guild wars, oproti těmto hrám má ale lepší provazanost mezi lokacemi, větší vyběr postav, rozmanitější úkoly.hned na začatku se začína na 20 ti lokacich,což ani samotný metin2 nemá ( ma jen 2, hlavni , JOAN, BOKJUNG,,u modrych BAKRA atd) v navaznosti na lokace musíte přes metin porty, tady jen krátké načtení a přechod do jedné z 19 ti lokaci.

Při tvorbě postavy se vám nabidne přes 40 možných podob tváří, jak divek tak chlapců, nepočítaje učesy, barvy vlasů, očí,barvy pleti. Při každé frakci se nabizí další možná manipulace s postavou.

Podle krátkého videa, skvěla grafika, 3D animace, a v neposledni řade daná gesta která postava dělá sama bez ,,metinovsky známe masky emoci,, mezi nimi což sem se velice nasmála patří divčí plácání po prolétajich mouchach, protahovaní si krku. U chlapců dupaní po broučcích po zemi a škrábání vite kde xD klasika chlapů no xD.

Ale uvidite sami, jestli by se vám tato hra libila... mě tedy ano, a velice ráda bych ji zkusila. novinkám se meze nekladou.

http://www.youtube.com/watch?v=YiyITsTcXMY
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."