Gecumei

Umění

Japonské malování

Co je japonské tetování?(malovaní)

Říká se tomu sice tetování, ale o klasické tetování nejde, protože se časem smyje. Postup je trochu jiný, do kůže totiž barvu nevpichujeme, ale na kůži malujemetattoo. K tomu, aby na kůži mohl vzniknout ornament, používáme speciální prášek určený právě pro tento druh tetování. Japonské tetování je zcela bezbolestné a lze ho aplikovat opravdu kamkoliv...

Jaký je postup?

Nejprve si zákaznice vybere motiv, který chce na kůži namalovat. Pokud si zákaznice chce nechat nakreslit obrázek například na rameno nebo paži, musí se připravit na to, že bude muset nejméně hodinu a půl zůstat ve strnulé poloze.

Jak dlouho japonské tetování vydrží?

To záleží na tom, na jakém místě obrázek je, jaký má zákaznice typ kůže a jak se o japonské tetování stará. Před každým sprchováním by si také měla namalované místo namazat vrstvou krému. Průměrně ale japonské tetování vydrží v dobré kvalitě dvou týdnů.

Jsou nějaká rizika tohoto tetování?

Jen ve výjimečných případech může u alergiků dojít k reakci (svědění, zčervenání kůže), jelikož se nejedná o přírodní produkt, ale o chemickou barvu. Na přání je možné se předem u zákaznic přesvědčit o eventuelních alergických reakcích a provést alergickou zkoušku - namalovat malou tečku na místě, kde chceme provádět japonské tetování a počkáme 48 hodin na eventuelní reakce.

Motivy japonského tetování:


Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."