Gecumei

Novinky

Animefest2011Brno

Na čas odstraňuji radio, pak ho zase vratím. Vyberte si zatím hudbu co chcete. Důvodem je taký malý pokus. Zkusila jsem vytvořit k dilu černý drak AMV. Které sem vložila do dílu. Jedna se hlavně o tu hudbu. Zkuste , jestli se vám to bude číst lépe když uslyšíte tu dokonalou věc k tomu
Jelikož se teď dívam na anime Kateikyoushi Hitmen Reborn, čekej te že se tu brzy objeví po shlédnutí celého anime recenzička .
Jako menší závdavek ukazka AMV, třeba se i vám bude líbit a pustíte se do sledovaní.
Vcelku jsem to vzala z gruntu :D a dodala vše oč bylo žádáno, nebo sem se aspoň snažila dodat něco málo.
Teď menší špatná zpráva..
Po příjítí na to jak se dáva sem video přišla další obnova xD
Ahoj, ...
Zdravíme všechny Narutofily a fanoušky cosplayů, patříme mezi ně, a proto nás napadl takřka šílený nápad. Chtěli bychom vytvořit velkou skupinu Naruta Shippuuden(Maniaků pobíhajících v cosplayích.... Neeeee legrace :D Mno...). Využití by to mělo k natáčení scének, focení cosplay fotografií, či Animefestům, Conům a dalším Anime srazům. Říkáte si, někoho napadl šílený nápad, ale pokud jste takoví Wotaku, jako jsme my, jistě vás tenhle nápad alespoň zaujal. Jde o to sehnat lidi, kteří by měli zájem o to vytvořit si vlastní kostým a účastnit se srazů.V jiných zemí se tím baví hodně teenagerů, v české republice je jich jistě také pomálu a my hledáme právě vás.
Jistě všechny zajímá odkud vám píšu tohle info, stejně jako Animefesty, píšu vám z Brna a Brno je také hlavní centrum tohohle dění :)
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."