Gecumei

Novinky

Naruto Shippuuden

Ahoj, ...
Zdravíme všechny Narutofily a fanoušky cosplayů, patříme mezi ně, a proto nás napadl takřka šílený nápad. Chtěli bychom vytvořit velkou skupinu Naruta Shippuuden(Maniaků pobíhajících v cosplayích.... Neeeee legrace :D Mno...). Využití by to mělo k natáčení scének, focení cosplay fotografií, či Animefestům, Conům a dalším Anime srazům. Říkáte si, někoho napadl šílený nápad, ale pokud jste takoví Wotaku, jako jsme my, jistě vás tenhle nápad alespoň zaujal. Jde o to sehnat lidi, kteří by měli zájem o to vytvořit si vlastní kostým a účastnit se srazů.V jiných zemí se tím baví hodně teenagerů, v české republice je jich jistě také pomálu a my hledáme právě vás.
Jistě všechny zajímá odkud vám píšu tohle info, stejně jako Animefesty, píšu vám z Brna a Brno je také hlavní centrum tohohle dění :)

Co by měli splňovat ti co by se k nám chtěli přihlásit?

1) Měli by jste si vytvořit vlastní kostým postavy z Naruta Shippuuden (Můžete si pokupovat oblečení a potom z něj něco vytvořit, ale nepřijímáme přímo koupené cosplaye z internetu. Doplňky - Kunaie, čelenky, shurikeny, atd... si jistě můžete obstarat zakoupením, ale Cosplay by koupený být neměl (Vyjímky snad jenom pláště Akatsuki a podobně), je to z důvodů těch, že bychom se rádi i hlásili do cosplay soutěží a v tomto případě by to nebylo fér jednání vůči ostatním soutěžícím. Např.: Vítězství Naruto Teamu, Animefest 2008).

2) Vašim úkolem je jako vámi vybraná postava nejen vypadat, ale pochytit nějaké její grify, vědět jakým stylem bojuje a co v příběhu již zažila (Jelikož pojednáváme Shippuuden). Proto je důležité aby jste Naruta sledovali.

3) Přibírat nové informace o srazech, které se budou konat.

Koho sháníme?
Všechny, kteří mají chuť do cosplayování, nebude vadit pokud zaberete již obsazenou postavu, jelikož se to dá využít jako dobrý stínový klon ( Nejdříve zabírejte postavy, které jsou volné). Sháníme všechny, nejenom z Konohy, ale i jiných vesnic, zdali je postava živá či mrtvá je jedno, u nás žijí všichni i když je to Shippuuden (Pokud se postava, kterou budete chtít cosplayovat Shippuudenu již nedožila, vytvoříte jednoduše cosplay jaký nosila normálně (Haku, Zabuza, ...). Vymyšlené postavy nepřijímáme. Pokud se vaše postava v Shippuudenu ještě neobjevila (Hanabi,...) máte v olnou ruku při tvorbě cosplaye.

To je zatím vše k hlavní organizaci. Pokud se vám náš nápad zalíbil, pro více informací se obracejte na ,,Organizátory" tohohle výmyslu.

Hl. Org.- Hyuuga Hinata: E-mail: Hinata-hime@seznam.cz/ Skype: Lovelysims, Icq: -
Hl. Org.- Hyuuga Hinata: E-mail: Rjoko@seznam.cz/ Skype: Rjoko16
Hl. Org.- Orochimaru: E-mail: Kumiko@email.cz
......Org.- Haruno Sakura: Siqin - Icq: 358-161-727
Nebo místnost Japonské seriály v koníčky a zájmy na lidech cz-kde jsem jedním z SS
Jste zodpovědní? Jste z Brna a máte také nějaké nápady nebo cokoliv s čím byjste chtěli pomoct? Můžete se také stát organizátorem. (Prosíme jen vážně)

Těšíme se na vás...
Zdraví Hinata-hime za všechny organizátory.


Doufám že tímto kamarádce pomůžeme ke splnění snu.AKA
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."