Gecumei

Od Kurama-senpai

Dračí jezdci 6

MĚ NEDOSTANEŠ
Sayuri si jako vždy hrála s mladšimi chlapci hry. Nechtěla naštvat svoji tetu ale nebavilo ji bojovat, raděj hrála logické hry. Všimla si že ji pozoruje chlapec, takový pěkný blonďák ale slyšela už o něm od holek hodně. Střídal holky jak na běžícím pásu a u žádné déle jak dva dny nevydržel. Otočila se k němu zády a začala ho ignorovat a v duchu si říkala
„Chlapče vzdej to mě nedostaneš“,
 a s úsměvem se věnovala hře. Hiro byl naštvaný že ho takhle ignorovala, každá mu padla do náruče hned a tahle dívka si ho nevšímala. Štval ho to a hodně. Nevěděl jak upoutat její pozornost. Odešel tedy bokem a sledoval ji zdály. Sayuri si všimla jak odešel a oddychla si. Nechtěla sním mluvit. Yumi za ní přišla a něco po ní chtěla, tak se tedy zvedla a šla sní. Mezi dveřmi se ale srazila stím chlapcem. Ohnala se tedy po něm rukou a zakřičela na něj:
“Nemůžeš dávat pozor, nemehlo.“
 A jednu mu vrazila.Yumi se jim smála, vzala Sayuri za ruku a táhla ji pryč. Po cestě ještě narazily na Sukiho a  Sayuri začala po něm házet očka. Teď zase přiletěla facka jí od Yumi a Suki s výbuchem smíchu odešel pryč. Byl rád že ji viděl. Sayuri se urazila a pořád sebou mrskala:
“Hej proč si to udělala, teď si mě před ním ztrapnila“
a zasněně se za ním dívala. Yumi ji chytila za hlavu a otočila ji k sobě:
“Sayi kašli na něj ano, chodí semnou a hotovo, nebudem se o tom bavit.“
Sayi se urazila ještě víc a zabrblala na její adresu, že je na malý děti. Tím jí hodně ranila, dostala další facku a skroušeně odcházela sní pryč. Suki vše slyšel a také ho to zabolelo, i když ta věta co řekla mu udělala radost. Odešel tedy na svůj pokoj a lehl si a odpočíval.
Yumi odvedla Sayuri na cvičiště a postavila ji k lukostřelcům.Vrazila jí do ruky luk a šípy a bouchla ji do zad.:
“Tady budeš trénovat a za hodinu jak dojdu ať máš aspoň 300 bodů, jinak nedostaneš jídlo.“
 Sayuri něco znovu zabrblala a začala tedy střílet. Hiro ji stále sledoval, doběhl k odcházející Yumi a zeptal se ji s úklonou jestli by to mohl trénovat také.Yumi na něj chvíli koukala a začala se usmívat. Hodilo se jí to, aspoň by ji zabavil než se vrátí. Řekla mu to a on s tím velice rád souhlasil. Došla k Sayuri a oznamila ji, že ji Hiro bude hlídat a že bude trávit celý den s ním. Že musí pryč. Sayuri protočila očima a s proslovem:
“Ježíš a proč zrovna sním?“ se otočila zpět k terčům a raděj střílela. Yumi ještě zaslechla jak prohodila,:
“Raděj budu střílet než být sním.“ S úsměvem Yumi odcházela a za dveřmi vybuchla smíchy.
Sayuri se podívala dost hnusně na Hira,:
“Tak dělej, přišel si přece trénovat ne?“ Hiro na ni hodil ksicht a stoupl si vedle ní a začal také trénovat. Už se raděj na ni nedíval aby ji neprovokoval v jejich výpadech na něj. Sayuri se v duchu usmívala, pěkně ho dostala. I když se ji líbíl, jeho pověst byla rychlejší než on a tak měla u sebe jasno. Hiro se věnoval střílení a při osmém šipu mu praskla tětiva. Pěkně ho prolískala a rozšvila mu tvář, stékali mu po ní prameny krve. Sayuri se lekla a přiskočila k němu a dívala se na to jak sou rány hluboké, moc nebyly ale dost krvácely.Vzala tedy svůj kapesník a začala mu oba šrámy otírat aby tolik nekrvácely. Ale nemohla si odpustit poznámku:
“ No jo, zas k tomu poslali nemehlo.“ Hiro se zarazil a chytil ji za ruku a stikl ji pevně až zaknučela bolestí,:
“Nech mě bejt a vůbec na mě nešahej jo.“ Odhodil ji od sebe a odešel pryč, už měl jejich urážek dost. Sayuri ležela na zemi v prachu a koukala za odcházejícím Hirem. Asi to přehnala. Ale chtěla ho ponížit, bavila se s děvčaty a dostala na něj zlost kolika holkám ublížil. Proto se mu chtěla za ně pomstít. Hiro odešel stím, že se ji pomstí. Pěkně ho teď shodila před ostatními a to teda nemohl nechat být. Zašel do svého pokoje a vzal si tam tenký kožený pásek. A čekal na pokoji až všichni skončí s tréninkem aby si ji pak odchytil když půjde na svůj pokoj. Vytratí se odsud a pěkně se ji pomstí. Sayuri dokončila po hodině trénink, začalo ji trápit co udělala ale nemohla si pomoci. Zamyslela se a rozhodla se že se mu pak půjde omluvit. Naběhla s ostatními děvčaty do sprch a pak se vydala na svůj pokoj v hlavní budově kde měla pokoj i Yumi a dědeček. Vyšla tedy do prvního patra a mířila do svého pokoje. Chodba byla tmavá a tak si nevšimla postavy ve stínu. Náhle se odněkud vyřítil na ni někdo a zezadu ji chytil za ústa aby nemohla křičet. Začala sebou mlet aby se ze sevření vymanila , ale hoch byl silnější než ona a po chvili nemohla vůbec dýchat a omdlela. Hiro se lekl, asi ji držel moc dlouho. Zkusil jestli dýchá a když uslyšel že ano tak se mu ulevilo, slyšel přicházející stráž a tak ji rychle odtáhl do jejího pokoje s zavázal ji ústa a ruce aby nekřičela a neutekla mu. Položil ji na postel a zatím čekal než se probere. Byl vyděšený, trocha to přehnal ale chtěl se ji opravdu pomstít. Po chvíli slyšel jak cosi brblá na posteli a přiběhl k ní. Sayuri pěkně bolela hlava a vůbec nechápala jak se dostala do svého pokoje. Zjistila že má svázané ruce a snaha vymanit se byla na nic. Rozhlédla se po pokoji a spatřila přibíhajícího Hira. Ráda by se po něm ohnala ale nešlo to, ruce měla pevně svázané. Hiro k ní došel a naklonil se nad ní.:“Tak co? Skončila si že? Budeš takhle dokud nepříjdeš k rozumu.“
Sedl si na kraj postele a pozoroval ji. Měla na ústech pásku a tak mu nemohla odpovědět a to se mu líbílo. Na chvíli sebou zase mrskala na posteli a pak to zase vzdala. Byla unavená. Hiro ji pozoroval a líbilo se mu jak se snaží a zbytečně se unavuje. Nahl se k ní a vzal ji pár pramenů vlasů do ruky a začal si snimi hrát. Sayuri to naštvalo ale nemohla nic dělat. Hira bavilo ji takhle trápit. Chvíli si pohrával s jejími vlasy. Poté ji sundal boty a šimral ji na chodidlech. Sayuri se ho snažila kopnout, protože jen nohy měla volné ale Hiro ani tohle neponechal náhodě a přivazal ji je také, ke každé straně jednu.Po očku ji pozoroval, měla na sobě jen volné triko a kalhotky nic jiného a krásně voněla. Pochopil, že přišla akorát ze sprchy. Sayuri protočila oči a něco pod šátkem zabrblala ale nebylo ji rozumět. Hiro nechtěl nic riskovat a tak ji nechal raději pusu zavázanou. Nahl se nad ni tedy znovu a začal ji hladit po tvářich. Byla rudá vztekem a toho dráždilo, odvážil se tedy dalších vypadů na ni. Pohladil ji po noze a postupoval od kotníku přes koleno až k jejímu rozkroku, tam se na chvíli zarazil a hladil ji i tam. Sayuri se začala opět mrskat a tak ji chytil za ruce a přitlačil ji do postele a díval se ji do očí. Tohle ještě žádné holce neudělal ale jí to chtěl udělat aby se příště nechovala jako bohyně a že ostatní jsou ji podřazení. A dával jí to teď jasně najevo. Po pár marných pokusech to Sayuri opět vzdala. Hirovi se to líbilo čím dál tím víc, takhle ji plně ovládal. Sayuri těžce oddychovala a už se cítila velmi slabá na jakýkoliv odpor. Hiro toho využil, začal ji hladit po rukou a cítil jak se chvěje jak v horečkách. Bylo to vztekem a zároveň novými pocity. Přestoupil tedy zpět k dráždění. Začal od hlavy, chtěl ji ukázat jak je tvrdý a že si z něj nebude dělat srandu. Začal ji drsně líbat na ústa přes pásek, sjel ji rty na krk a pokračoval pomalu dolů. Přes triko postupoval po jejím těle dále. Na chvíli se zarazil na jejich prsou a hladil je a dráždil jazykem. Poté sjel níže a pokračoval přes kalhotky dolů ke kotníkům. Sayuri  se chvěla  pořád vztekem a bezmocností a studem. Jak si tohle mohl dovolit? Už to přeháněl i když v pár momentech ucítila něco jiného než vztek. Byla zmatená sama sebou. V některých chvílích chtěla aby pokračoval a v další se víděla, jak ho někde rozřezává nožem. Asi by se mu to nelíbilo.
Hirovi se něco stalo, nemohl náhle přestat, chtěl ji od prvního dne co ji víděl a teď tu ležela jen tak a nemohla se bránit. A to mu vyhovovalo. Kašlal na vše, co si řekl i na to, že se je schopný i kvůli ní změnit. Byla to teď moc lákava nabídka i když stím nesouhlasila. Hladil ji čim dál tím víc intenzivněji a cítíl že se začala chvět. Ano, to bylo ono, takhle ji měl jak na stříbrném podnosu. Vrátil se tedy zpět k jejímu obličej. Měla zavřené oči a byla rudá studem. Pohladil ji po tváři a polibil ji znovu přes pásek na rty, chtěl je cítit ale nechtěl zatím riskovat,  že by začala křičet. Ruce mu sjeli na její krk, hladil ji přes triko na prsou, pak neodolal a zajel ji pod triko a hladil ji na břiše. Koukal na ni, byla celá ruda vzrušením a sténala. I přes pásku viděl,  že má pootevřené rty, opatrně se kní nahl a stáhl ji kousek pásky dolů a políbil ji přímo na rty. Chutnala po jahodách. Vsunul jí jazyk dovnitř a hladově jí líbal a ona po čase začala jeho polibky opětovat. Toho vzrušilo ještě více. Lehl si vedle ní a dále ji líbal na rty, viděl jak se pod ním kroutí a znovu neodolal. Zajel rukou pod její triko a hladil ji znovu na břiše. Poté postupoval pomalul nahoru až se dostal na její prsa. Hladil je něžně a přetáhl ji triko úplně nahoru a vratil ji pásku na ústa. Jazykem laskal její bradavky a začal sám u toho sténat. Potřeboval, aby se ho dotýkala ale pořád měl strach že se bude bránit. Laskal ji tedy dále až se pod ním úplně svíjela. Postoupil tedy níže a začal ji přes kalhotky laskat na myšce. Začala sténat ještě více ale naštěstí měla na ústech pásek, tak její vzdechy nebyly tolik slyšet. Hrál si sní jako kočka s myší. Opatrně vsunul prsty pod kalhotky a jemně ji jeden zastčil do myšky. Nebyla pannou a to ho překvapilo. Opatrně tedy postupoval dále až se dostal skoro na její dno. Lehce prsty zapohyboval a Sayuri se začala pod ním svíjet blahem. To se mu moc líbilo. Pokračoval tedy chvíli dále, jeho touha rostla a chtěl ji pořád potrestat, že se tak bránila a odmlouvala. Sundal jí kalhotky úplně a vnikl do ní jazykem, dráždil ji dále. Sayi se pod ním vzpínala jako divoký kůň, kterého ještě nikdo nezkrotil. A on pocítil touhu ji zkrotit. Chvíli ji ještě dráždil jazykem a pak se zase přesunul nahoru. Sayi sebou škubala a Hiro se vykašlal úplně na vše. Sundal si kalhoty a halenu a ležel vedle ní nahý a vzrušený a připravený na vše. Ještě vylovil ochranu a nasadil si ji. Chtěl ji a nedbal na to, že je to vlastně znásilnění. Trošku drsně ji roztáhl nohy od sebe a prsty ji tam znovu přejel aby se přesvědčil že je v podstatě připravena a byla. Nedbal na to, že na něj vrčela a snažila se znovu bránit. Asi pochopila co má v úmyslu. Její oči byly rozvázané a vyděšeně na něj koukala. Hiro se na ni usmál a tiše ji do ucha řekl:
“ Kdyby si se nebránila tak to takhle nemuselo dopadnout a bylo by vše v pořádku. K tomu si mě donutila ty! Chtěl sem se kvůli tobě změnit, zamiloval sem se do tebe. A ty to vše zkazíš, úplně vše!!!“
Sayuri na něj překvapeně koukala, byla překvapená tím co teď řekl. Tohle od něj nečekala, ví že se chovala hnusně, ale takhle se od prvního vztahu chová ke všem. Jen nevěděla, že on to bral jinak. Sklopila oči a dívala se na svoje nahé tělo a na jeho které leželo na ní. Ano, mohla si za to sama. Začaly ji téct slzy a to dostalo Hira. Napřed si toho nevšiml, protože koukal na zem ale pak ucítil, jak mu něco teče po ruce. Podíval se na ni a uviděl, že brečí. Něco se v něm hnulo, pohladil ji po tváři a utřel ji slzy. Sjel ji pohledem, jeho touha byla pořád stejně silná. A msta také. I přesto, že brečela do ni znovu vstoupil prsty a dráždil ji. Lehce se zachvěla. A on pokračoval dále, musela pochopit, že tohle na něj neplatí i když mu to popravdě pěkně dralo srdce. Opravdu jí miloval ale musel jí ukázat, že tohle už nikdy dělat nebude a hlavně né jemu. Cítil jak se pod ním chvěje.:
“ Si připravena na vše?“
Sayuri rezignovaně kývla hlavou, vzdala to. Ať si ji veme a odejde z jejího života. Otočila hlavu na bok, nechtěla se na něj dívat. On do ní jemně vstoupil a chvili čekal než se přizpůsobí. Pak si ji vzal tak jak chtěl on. Pohyboval se v ní svým tempem a neměl zrovna tu snahu aby dosáhla orgasmu. Jenže ona najednou začala souznit sním a hýbala se přesně do jeho taktu. Toho ještě více rozdráždilo, vytáhl ho ven a čekal až se trošku uklidní a pak započal znovu. A těsně před koncem ho znovu vytáhl, trapil ji tak přes půl hodiny. Ona se pod ním svíjela a už bolestí naříkala. Sundal ji tedy pásek z úst a hladově ji líbal a draždil nadra. Chtěl aby trpěla tím, že si ji bere on a ne ona jeho. Jenže si nevšiml jedné věci, že má prášky na stole a že i její ruce tak jako jazyk sou velice hbité a že mu sundala kondom. Když se do ní vnořil znovu zalapal po dechu, byl na jejím dně a cítíl vše. Její teplo, vlnění, prostě cítil vše. Toho překvapilo a nemohl odolat a ani nemohl. Sevřela ho v sobě tak pevně že nemohl ven, pohybovala se sama. Teď se bránil on, protože netušil že jí prašky. Snažil se vymanit ale nešlo to a každým pohybem co udělal se mu to blížilo. Pochopil, že bránit se nemá smysl a pokračoval tedy dále. Bez rozmyslu se sní miloval a trápil ji tedy dále přerušovanou souloží. Už sám nemohl a orgasmus měl už na krajíčku. Vstoupil tedy znovu do ní a dostal se ji opět až na samé dno. Pomalu se vní pohyboval a když cítíl že to přichází i jí v rychlosti ji rozvázal ruce i nohy. Chtěl udělat aspoň tu věc, že při orgasmu nebude v ní. Jenže nepočítal s chovaním Sayuri. Když ji rozvázal ruce a nohy, napřed ho hladila a líbala. To se mu líbilo, cítil že už bude tak si trocha pospíšil. Že by to udělal ji a pak sám vystoupil? Jenže to co udělala ho totálně dostalo. Napřed k sobě přirazila nohy takže ho v sobě uvěznila a když už se mu to blížilo, protože pohyby při této poloze ho velmi vzrušili, chytla ho za zadek a nepustila ho ze sebe. Hiro se snažil za každou cenu to oddalit ale už to nevydržel a s výkřikem se udělal do ní. Prodělali společný orgasmus. Ona ho pořád nepouštěla. Hiro se na ni složil vyčerpáním a jemně ji libal na tvaře. Sakra co to sním udělala? Nikdy takhle do holky nešel a ona ho dostala. Prohrál, ona dostala jeho. Rozhlédl se po pokoji  a spatřil na stolečku prášky a usmál se. Tak proto. Sjel ji znovu pohledem a párkrat se v ní znovu pohnul. Cítil, že se začala chvět a tak ještě pokračoval. Znovu mu to přišlo a jí také. Společně oddychovali na sobě. Líbali se a hladili a Hiro se na ni podíval a řekl:
“Vyhrála si víš to? Si první holka která znasilnila mě.“,
 a s úsměvem ji políbil na rty. Sayuri se na něj usmála a odpověděla mu:
“Víš chtěla sem se ti za vše omluvit ale nedal si mi na výběr, tak sem se pomstila já. Teď můžeš jít a zapsat si další zářez na svoji pažbu že si dostal další.“
Hiro se na ni podíval stále byl vní  pohnul se schválně a ona se prohla.Chytil ji za obličej a díval se jí do očí.:
“ Tohle už nikdy neříkej, protože stím sem skončil. Ty jsi už jen moje a nikomu tě nedám.“
Sayuri na něj chvili překvapeně koukala:
“Seš si tím jistej?“ Hiro se zamyslel a odpověděl ji hned:
“ Ano sem, chci být stebou.“ Složil se ji na rameno a zůstal vní a občas se v ní  pohl aby věděla, že pořád nad ní vede on. Po chvíli v ní usnul a ona také. Objímali se a deku měli přehozenou přes sebe.
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."