Gecumei

Od Kurama-senpai

Dračí jezdci 7

 MILUJI TĚ
Yumi odběhla na hlavní budouvu do kanceláří aby probrala výsledky studentů. Vojáci říkali svoje pozorování aby měla přehled o přesných výsledcích. Bylo ráno, včerejší schůzku odvolala kvůli chování Sukiho a tak se sešli až teď. Byla aspoň odpočatá a měla dost síly. Výsledky ji překvapily a byla moc ráda. I Suki měl dobré vysledky, díky ní né nejlepší ale i tak se hodně snažil. Ukončila schůzi a vydala se do svého pokoje. Měla ještě řízení s Sayuri. Vešla do jejiho pokoje a zarazila se. Včera ji nechala v rukou Hira, mladíka, který ji měl hlídat.  A teď je našla spolu v posteli zaklesnuté dohromady a nahé. Začervenala se. Hodila po nich polštář a ten trefil Hira do zad. Ten se lekl a na posteli nadskočil. Díval se na ni vyděšeně a začal potichu koktat aby nevzbudil Sayuri:
“Já se omlouvám, tohle se nemělo stát, vím že sem ji měl hlídat, ale když já nemohl jinak.“
Yumi se na něj tvářila jako by ho chtěla sežrat ale jen naoko a koktajícímu Hirovi řekla:
“Stejně to tak mělo dopadnout, jen ste snad mohli chvíli počkat ne? Ale což, tak hlavně doufám. že ste dávali pozor. A až se probudí, tak ji řekni, že sní chci mluvit a tiše ať se nevzbudí teď.“ a se smíchem nechala vyjeveného Hira být a zavřela potichu dveře. Hiro koukal na zavřené dveře ještě chvíli a pak se podíval na spící Sayuri. Nemohl se na ni vynadívat. Lehl si zpět k ní a objal ji.
Yumi odešla zpět do svého pokoje. V duchu se smála nad Hirovými rozpaky a lehla si na postel a koukala do stropu .Chtěla se vidět se Sukim ale teď ho aspoň dva dny neuvidí. Zástupci dala pokyny na trénink studentů. A měla odjet na hlavní tábor a domluvit další postup. Začala si balit, vzala si pár věcí. Rozčesala si vlasy a zapletla si do nich stříbrné řetízky s dračími hlavami. Na ruku si dala chránič. Poslední dobou ji ruka bolela a aspoň se ji takhle ulevilo při střelbě. Vzala si krátkou suknici těsně pod zadek a kožený korzet. Na něj si dala své bojové znaky, dračí a vlčí hlavy. Obula si vojenské boty a svůj dlouhý černý plášť, který měla až ke kotníkům. Zapla si jej jen na dva knoflíky v pase. Přehodila přes sebe kožené pasy a do pouzder zasunula meč a kuši, k pasu si připevnila dýku a svoje věci dala do sedlové brašny. Seběhla potichu dolů a narazila tam na Sayuri. Rychle ji vysvětlila, co se děje, a že musí hned vyrazit. Raději se nezmínila o Hirovi aby jí nepřivedla do rozpaků. Sayuri kývla hlavou a objala ji .Byla zvyklá, že takto odcházela ale dnes to bylo jiné. Málem se rozbrečela jako by ji měla vidět naposledy. Yumi ji pořádně objala a tiše zašeptala:
“Co blázníš žábo, vždyť se za chvíli vratím. Za dva dny sem zpět, maximálně za tři dny.“ Jemně do ní štouchla a usmála se na ni. Chtěla se ještě stihnout rozloučit se Sukim ale nevěděla, jestli ho stihne. Musela si pospíšit a tak byla smířená stím, že ho asi nepotká. Seběhla tedy do stájnice a osedlala si koně. Všimla si, že jeho kůň tam není. Asi odjel pryč nebo měl nějaký úkol. Sedla tedy na koně a vyjela na dvůr. Zamávala přihlížející Sayuri a ještě zmatenému Hirovi, který stál vedle ní. Ten jen zrudl a sklonil oči. Yumi se začala znovu smát a vyrazila tryskem z brány. Byla zklamaná, že Sukiho nezastihla. Podívala se ještě na bránu, která ji mizela za zády doufala, že ho spatří třeba ještě přijíždět .Ale nestalo se tak. Naopak se stalo něco jiného. Ucítila prudký náraz a spadla z koně. Nechápala co se děje. Na zemi viděla změt těl a mezi nimi jedno známé.
Vykřikla :“SUKI!!“
Viděla, jak se postava v chumlu zarazila a otočila se na ni. S úsměvem se díval jejím směrem a držel oba koně za uzdy a pevně. Byl připraven na cestu a nechápala, kde se tu najednou vzal.Suki oba koně uklidnil a přivázal je ke stromu. Sedl si k ní a chvíli koukal do země. Nechtěl ji srazit ale tak spěchal že si ji nevšiml. Začal tedy pomalu a od začátku:
“Včera večer, jak si odešla vstoupil ke mě voják a předal mi tento dopis. Napřed sem ho nechtěl číst ale pak sem ho otevřel a přečetl ho.“ Podával mezi tím dopis Yumi do rukou.
“ Zjistil sem, že mě jeden z velmistrů pozval na sraz démonobijců a já nevěděl co mám dělat a jestli přijmout. Hledal sem tě hned po ránu ale nemohl sem tě najít. Rychle sem se tedy běžel sbalit s tím, že tě potkám ve stajích, ale nebyla si tam.Vyjel sem tedy ven, že si třeba jela s povozem. Ten sem dohnal a zjistil, že tam nejsi, tak sem se rychle vracel zpět abych tě ztihl a řekl ti to a omylem sem tě srazil. Promiň“
Sklonil hlavu a díval se do země.Yumi koukala do dopisu. Moc se jí to nelíbilo. Tento démonobijce byl nejhorší a měli už delší podezření, že spolupracuje s démony a že chce najít vyvoleného, který by byl nástupcem pána démonů. Podívala se smutně na Sukiho. Že by to měl být on a Ranet to chtěl zjistit? Ne, v žádném případě to nemohla dopustit on ne. Jeho milovala a nechtěla ho ztratit. Usmála se na Sukiho a řekla mu to, co si už delší dobu mysleli démonobijci i drakobijci. Suki ji pozorně poslouchal a hltal každé její slovo. Byl rád, že mu věří a toto mu říká. Objal ji a políbil ji na ústa:
“ Neboj se o mě, já se nedám, mám svůj vlastní cíl a ten jen tak nehodlám změnit.“
Yumi se na něj zkoumavě podívala a chtěla zjistit co to má za cíl. Suki se na ni usmál a tiše ji ho pošeptal. Yumi zčervenala a pochopila co tím myslel. Zvedli se tedy, nasedli na koně a vydali se urychleně na  sraz. Nechápala, proč do toho míchali Sukiho, který byl jen částečným demonobijcem a začátečník v drakobijství .Ale uvidí až tam o co jde. Byla štastná, že ho vůbec vidí a bylo vidět, že i on je nadšen. Teď se celý den míjeli a tak nějak si Yumi uvědomila jak ji chybí a to bylo co říct. Občas po něm za jízdy koukla. Jeho svaly jen hrály. Měl na sobě dneska kožené kalhoty protkané uzkými koženými pásky. Na náramcích měl vyryté draky svázané bílymí tkanicemi. Ve vlasech měl protkaných více korálků a svazané je měl do culíku. A dlouhou koženou vestu s ornamenty a pod ní už neměl nic.Yumi od něj otočila hlavu a polkla na prázdno. Suki vycítil, že ho znovu pozoruje a to mu udělalo dobře. Sjel pohledem i on ji. Byla opět krásná a dneska si dala záležet, draci se jí leskly na slunci. A on dostal touhu si s nimi hrát a né jen s nimi. Chyběla mu a toužil po ní. Ale nedal na sobě nic znát, i když to s ním pěkně mlátilo.Věnovali se jízdě, měli před sebou pěkný kus cesty  a tak si pospíšili, chtěli to mít rychle za sebou. Během nastálých dvou hodin dojeli na sraz. V rychlosti ustájili koně a vyběhli se ubytovat. Zbývalo jim 15 minut na to aby se dali do kupy. Yumi seběhla do dámských sprch a Suki do pánskych.Oba se v rychlosti osprchovali a srazili se venku na chodbě. Yumi měla kolem sebe omotaný ručník a Suki také. Oba zčervenaly a snažili se jeden druhému vyhnout.Yumi se svezl ručník z ramene a odhalil kousek jejího těla. Suki se nezmohl na slovo a rychle ji objal a přitiskl k sobě a políbil ji. Yumi přes ručník cítila jak je vzrušený, a že by ji chtěl. Rychle od něj oskočila a rozeběhla se chodbou ke svému pokoji a nechala ho tam stát. Měla chuť udělat něco jiného ale nemohla, ještě ne. Suki tam chvíli stál a třásl se touhou. Díval se za ní, nechápal co se teď stalo. Sklopil tedy hlavu a odešel se připravit na sněm. Jeho myšlenky ale stále utíkali k ní. Představoval si co by sní dělal. Zahnal tyto myšlenky a věnoval se přípravě.
Yumi zaběhla do svého pokoje a opřela se zády o dveře a těžce oddychovala. Toužila po něm ale pomalu to vzdávala. Koukla na oblečení, které si sebou vzala. Byly to dlouhé jelenicové šaty béžové barvy a jako spravný bojovník měla zespodu udělané kapsy pro menší zbraně. Ihned si tam schovala dýku, vlasy si vyčesala nahoru a ozdobila je řetízky s draky a vlky. Chránič na ruku si vzala v bílé barvě propletený černou kůží. Do korzetu si ještě umístila ruční kuši .Byla vždy připravena. Vzala si lehké sandály, ve kterých by popřípadě mohla i bojovat. Šaty měli úmyslně udělaný rozparek aby se vnich mohla dobře pohybovat. Vyšla tedy ven z pokoje a vydala se do sněmovny bojovníků. Suki se oblékl do delší vesty s ornamenty na zádech a nechal ji rozeplou. Oblékl si dlouhé obtáhle kalhoty z kůže a obul pohodlné boty. Meč si upevnil na záda aby mu nezavazel moc v pohybu a vydal se také na sněm.Yumi už nezastihl, tak se vydal rovnou tam. Všichni už seděli na svých židlích u stolu a živě hovořili .Spatřil Yumi, zarazil se a s úžasem na ni koukal. Byla nádherná. Zjistil, že má sedět vedle ní. Posadil se tedy vedle ní a tiše ji pozoroval. Viděl, že jsou tam největší bojovnící té doby a nechápal co má mezi nimi dělat on.Yumi do něj lehce štouchla aby dával pozor. Přicházel totiž nejstarší z bojovníku a v závěsu za ním šel obavaný drakobijce, o kterém si všichni mysleli, že právě on podvádí a klame stařešinu a snaží se pomoci démonům, aby se dostali na tento svět. Suki se zarazil a podle správného kodexu se uklonil jako všichni ostatní. Usedli zpět ke stolu a začla debata. Zatím byl tiše, toto byla rozmluva starších. Byli to tvrdé vyměny názorů a po dalších 5ti minutách se přestal orientovat kdo je kdo. Yumi zatím vedle něj seděla také tiše, sledovala ostatní bojovníky. Náhle práskla do stolu a všichni stichly.Byla po nejstarším Bojovníkovi Renovi uznávána. Napřed začala svoji mluvu o nováčcích, to ostatní jen přikyvovali hlavami se souhlasem. Poté přešla na draky a démony. Znali ji všichni moc dobře, byla zatím mimo Rena jediným bojovníkem, který se postavil démonovi vyšší úrovně. Proto z ní měli všichni respekt a moc dobře věděli, že není čistým člověkem. Její matka byla Tamar, jedna z jejich bohyní. Proto také oplývala velkou silou oproti ostatním a vlastně byla božským dítětem. Napřed bylo pár bojovníků tiše ale pak se přidali k ní a Reno také, jelikož byl starý chtěl zrovna ustanovit svého nástupce a to zatím nikdo nevěděl mimo Yumi. Ranet protestoval proti jejím názorům, jako obvykle očekával totiž, že nástupcem Rena se stane on a nikdo jiný, proto také možná chtěl, aby se Suki přidal najeho stranu. A to nechtěla dopustit, věděla totiž, že i on je polovičním bohem. A právě, že Tamar to asi tušil také. Suki pochopil, že tohle se týká asi jeho jako osoby. Chtěl protestovat ale náhle ucítil na ruce pevný stisk. Toho Yumi chytila za ruku a dívala se mu přímo do očí. Kývala na něj hlavou, že ne, že tohle musí vyřešit ona jako jeho mistr. Suki se zarazil, byla velmi rozhodná a přesvědčivá, když jí na něčem záleželo. Nechal jí tedy, věřil že toto vybojuje za něj. Po chvíli hádání bylo jasno, Tamar opravdu chtěl Sukiho. Začal se totiž rozčilovat a se slovy, že dá pokoj jen, když dostane Sukiho a zároveň na něj ukazoval. Yumi se nedala a ostatní také ne, bylo to 6 na 4 a bylo rozhodnuto. Suki zůstal u Yumi. Suki měl radost, věděl že to vyhraje. Reno se náhle zvedl a řekl:
“ Nejsem zrovna nejmladší a musím ustanovit svého nástupce, proto sem se také dlouho rozhodoval. Je tu dost dobrých bojovníků, ale pochopí moje rozhodnutí. Stane se jím zde přítomný Suki jakmile dovrší 18ti let .A tímto tuhle poradu končím. Děkuji že ste všichni přišli.“
Vstal a odešel pryč. Nechal vyjevené bojovníky sedět na místě, i naštvaného Tamara, který počítal, že se stane nástupcem on. Teď byla síla rodělena mezi bojovníky na 8 ku 2, protože dva bojovníci a vedoucí svých skupin se přidali k Yumi. Tamar naštvaně opustil sněm a odjeli ihned pryč. Takové ponížení ještě nezažil. Suki vyjeveně koukal na Yumi, která stála rozhodně a přešla na místo Rena. Vedla za sebou Sukiho, který jednu chvíli protestoval. Pak se podvolil a došel na místo kam ho Yumi postavila.
“Budete souhlasit když zůstane v učení u mě?“
Všichni souhlasily, přece jen s polovičními bohy neměli moc zkušeností a ona ano.Yumi kývla a podepsala papíry, kterými se zavázala, že připraví Sukiho na vedoucí postavení a zároveň aby se stal nejlepším bojovníkem. Pozdravili se vzájemně a všichni bojovníci vstali od stolu a procházeli kolem Sukih. S úsměvem ho poplácavali po zádech,v ětšině  se ulevilo, že nebyli vybraní oni nebo Tamar. Rozloučili se a někteří se vydali na cestu domů a jiní zůstavali přes noc. Yumi se podívala na Sukiho a zeptala se ho:
“ Zůstanem zde nebo pojedeme domů?“
Suki se zamyslel,chytil ji za ruku a s úsměvem ji řekl:
“Pojedeme domů sluníčko.“
Oba tedy sešli do stájnice a začali chystat koně. Od koně Yumi se ozval přidušený výkřik a Suki přiskočil k ní. Spatřil, že leží na zemi a bojuje s nějakým mužem který, se ji snažil probodnout dýkou ale nevedlo se mu to. Yumi měla na sobě svoje šaty a vytáhla z nich dýku a bojovala statečně. Sukiho někdo praštil do zad deskou. Ten se otočil a spatřil druhého muže. Podíval se na něj a zaujal bojové postavení. Teď se uvidí, co se dokázal naučit. Muž na něj zaútočil ale on jeho úder odrazil, naopak mu stihl zkroutit ruku za zády a trocha zabral a zlomil mu ji. Odhodil ho stranou a přiskočil k Yumi. Ta se zvedala a svoje krásné šaty měla od krve. Suki se lekl, že jí něco je ale po chvili uviděl že, muž se kterým bojovala leží mrtvý na zemi. Spokojeně se na ni usmál. Náhle uviděl jak Yumi vyděšeně koukala za něj. Vytáhla rychle svoji kuši a mířila přímo na něj. Suki se vyděsil co dělá, viděl jen šipku jak letí přímo proti němu. Minula jeho tvář a za zády uslyšel přidušený výkřik. Otočil se dozadu a spatřil muže, kterému zlomil ruku, jak má šipku v hlavě a mrtvý dopadl na zem. V jeho ruce byla dýka, kterou ještě před chvíli miřil na jeho  srdce. Pochopil, objal  Yumi a políbil ji . Zachránila mu život. Yumi se k němu otočila zády a začala se zeslikat v kotci svého koně. Suki zčervenal a otočil se také. Počkal až se převleče. Po chvíli ho pohladila po zádech a on se otočil. Měla na sobě svůj dlouhý plášt a nic pod ním. Bylo mu to jasné, už to poznal, a místo suknice měla kalhoty. Vlasy měla jen jednoduše svázané koženým páskem a oblečení a šperky měla už schované v brašně. Nasedli tedy na koně a vydali se domů. Po cestě zastavili, byli moc unavení a tak se zastavily u menšího vodopádu a utábořili se tam.Yumi vybalila svoje věci a šla je do jezírka si je proprat. Chtěla je zkusit zachránit, byla by škoda je vyhodit. Suki zatím rozdělal oheň a nachystal deky na spaní. Zbraně dal poblíž aby byli nachystaní kdyby se něco stalo. Prohledal její proviant, hledal něco k jídlu. Sám v té rychlosti nic nesbalil, měl hlad a lovit se mu nechtělo. Našel tam podušku na prášky a jeden chyběl. Takže bere antikoncepci?
Trocha ho to potěšilo ale zastyděl se a vrátil vše do brašny. Maso našel v druhé brašně, rychle jej tedy opekl a čekal, až Yumi dojde. Ta se po chvíli vratila a hladově se pustila do masa. Snědla ho velmi rychle. Lehla si na svoje lůžko a koukala na nebe a pozorovala hvězdy. Zrovna zapadalo slunce a půlka oblohy byla ozářena sluncem a druhá už se halila do tmy. Suki si lehl vedle ní a začal usínat. Yumi čekala až usne. Potom se sebrala a velice tiše se vytratila zpět k vodopádu. Na kámen položila svoje oblečení a vnořila se nahá do vodopádu a začala se mýt. Rozpustila si vlasy a vychutnávala si vodu tekoucí na její tělo. Suki nespal. Jakmile se Yumi zvedla, tak dělal, že spí a hned jak zmizela, tak se za ní tiše vydal. Schoval se v blízkém keři a pozoroval ji. Zesvlékla se a vnořila se do vodopádu. Suki zalapal po dechu. Zapadající slunce ji ozařovalo tělo, na kterém se leskly kapky vody. Nedokázal se jen dívat a zvedl se. Pomalu se k ní přiblížil zezadu. Objal ji zezadu a cítil jak ztuhla a zalapala po dechu. Jemně ji k sobě otočil. Yumi na něj koukala s otevřenými ústy.Něžně ji políbil a jeho ruce hladili její tělo.Yumi se celá chvěla, zvedla svoje ruce a rozvazala mu tkanici, kterou měl ve vlasech a ty se mu rozpustily. Něžně ho po nich pohladila a dívala se mu do očí. Suki ji zatím hltal pohledem. Jeho ruce sjeli na její ňadra a začal je hladit. Yumi se pod jeho dotyky chvěla , začala se jí podlamovat kolena. Suki si toho všiml a zvedl ji do náruče. Měl na sobě jen kalhoty a voda se mu leskla na hrudi.Y umi se mu chvěla v náručí. Donesl ji na kraj jezírka a něžně ji položil do vody. Lehl si vedle ní, laskal její tělo a poléval ji vodou. Yumi to už také nemohla vydžet, začala mu sundávat kalhoty a odhodila je bokem. Při pohledu na něj se zachvěla. Byl nejen silný a tělo samý sval ale i taky dobře vyvinutý. Yumi se chvěla jen při pohledu na jeho penis  touhou. Suki se nad ní nadzvedl a začal ji líbat. Trošku ji zalehl tělem ze strachu, že by mu utekla. Yumi mu oplácela stejným. Hráli si takhle nějakou dobu a vzdychali oba vzrušením. Yumi byla připravena a cítila ze Suki také. Ten proto také neotálel a nasadil svůj penis na její myšku a draždil ji prsty. Yumi sténala rozkoší a chtěla ho už v sobě. Ale Suki to pořád protahoval. Chtěl být opatrný a něžný a proto nespěchal. Yumi to už ale nemohla vydržet a začala na něj naléhat aby si pospíšil. Hladila ho a jemně škrabala po zádech. Suki nemohl odolat a začal do ní pomalu vstupovat. Něžně na ni tlačil. Vstupoval do ní po kouscích a cítíl, že se celá chvěje. Na chvíli zastavil a odpočívali oba. Pak ho ale Yumi překvapila a rychle se na něj narazila. Ocitl se na jejím dně a Yumi překvapením pod ním vykřikla a celá se chvěla. Bál se že ji ublížil ale cítil, jak Yumi do něj zaryla svoje nehty a začala ho líbat a  laskat jeho tělo. Suki se zachvěl a začal se v ní pomalu pohybovat. Hladil ji přitom po těle. Yumi mu sekundovala a její tělo se prohýbalo slastí. Už se nebála, cítil to samé co ona a to bylo nejdůležitější. Velmi pomalu se v ní pohyboval a dostávali se vzájemně do slastných a rozkoší naplněných pohybů. Suki byl překvapen tím co cítil, chtěl ji celou a navždy. Jejich pohyby zrychlovali a blížilo se jim vyvrcholení. Yumi pod ním křičela blahem a Suki sténal rozkoší. Tohle ještě nezažil, takové emoce a slast. Yumi se pod ním prohla orgasmem a sevřela ho v sobě. Suki to nemohl déle vydržet a vyplnil ji beze zbytku celou. Těžce na ni oddychoval a Yumi ho v sobě držela nechtěla ho pustit ze sebe ven.  Voda do nich jemně narážela a měsíc jim svítil nad hlavami. Dívali se vzájemně jeden druhému do očí a to vypovídalo za vše, nebylo snad ani potřeba slov.
Jen dvě zazněla z úst Sukiho:“Miluji tě.“
 To stačilo.Yumi se se slzami v očích na něj podívala a slova zopakovala. Ano milovala ho také a moc. Suki ji přenesl na deku k ohni a její oči v plamenech jen svítili. Nemohl odolat a pomiloval se sní znovu, tentokrát ale divočeji a vášnivěji než předtím a emoce snimi mávali nemohli se jeden druhého nabažit. Usnuli u ohně v sobě zapletení.
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."