Gecumei

Od Kurama-senpai

Otočka za minulostí, návrat k přitomnosti ,náznak budoucnosti :)

Od začatku psaní uběhly v jejich světě 3 roky, tak se nyní zpětně vratíme k postavám co se v příběhu objevili.Kazuma Kuwabara- začatek 14 let. nyní 17.
191 cm, modré oči,oranžové vlasy. Ovládá šestý smysl a duchovní silu. Pomocí nich je schopen vyvolat Duchovní meč.
Je to šašek s čistým srdcem a všichni si zněj dělají srandu..

Koenma
700 let starý i když vypadá na 4. Je to syn krále Enmy Daioha vládce duchovního světa Rei-Kai, který dohliží na rovnováhu mezi lidským světem a zásvětím.Dudlík v jeho puse je prsten :D Do lidského světa chodí pouze jak pěkně vypadající mladík.

Yukina
Je ledový démon a zároveň i sestra Hieie. Je ji 16 nyní 19 let. A chodí s Kubawarou. Má lečivé schopnosti.

Keiko Yukimura
Yusukeho přitelkyně. 14 let nyní 17 let, milá dívka, která si nenechá jen tak něco líbit a od ní jediné se nechá Yusuke mlatit.

Hiei Jaganashi

16 let nyní 19 let. 700 let démonských- 147cm, černé vlasy, černé oči.Je to z poloviny ohnivý démon a z poloviny lední démon,,ale diky třetímu oku, které si nechá implantovat většinu svých schopností ztratí. Je to bratr Yukiny,ale nikdy ji to nechce říct.Už od mala se zná s Kuramou.  Zároveň je démon i v podmínce a nesmí zabít člověka bez potrestání. Je mistr ovládání meče,síly a rychlosti. Díky třetimu oku dokaže ovládat lidi se slabou vůli, posílat krátke telepatické zprávy a telekineticky pohybovat s věcmi. Je nezávislý a nestará se o nikoho krom Kuramy, kterého Miluje. Pomáhá jen těm co pomůžou jemu a je loajální k těmu kdo u něj získá respekt.
Neví o svém starším bratrovi Mokurovi.

Yoko Kurama

15 let- 3000 let démonských-nyní 18 let
 180cm, červené vlasy, zelené oči.(Yoko 213cm, žluté oči, bílé vlasy)V lidském světě je znám jako Schuichi Minamino (jméno má po lidské matce Shiori Minamino.) Ovláda vše co se týče rostlin.Byl jeden ze tří démonů, kteří ukradli 3 nejznámější poklady ze světa duchů. Původně nebyl člověkem ale Kitsune(liščí duch v Makai-zásvětí) Když byl chycen do pasti, utekl do lidského světa a vtělil se do nenarozeného ditěte Schuichiho. Matka ho naučí lasce a cti. Předtím byl démonem krutým a bezcitným.Nasbíral mnoho zkušeností a vědomostí a je specifický tím že je za každé situace klidný. Miluje Hieie.


Yusuke Urameshi
14 let nyní 17 let
Arogantní, nafoukaný a nemá respekt k autoritám. tým ho ale dost změní i laska ke Keiko.Mezi jeho schopnosti patří duchovní sila která mu dává možnost vidět vetřelce mezi lidmi, duchy a démony. Dále Reigun- blesk který je soustředený jeho duchovni silou.Ale smí ji použít jen 1x denně.


Hitoshi
17 let- 800 démonských. Strážce s Koenmovy gardy.
180cm,modré vlasy.fialové oči. Trošku namyšlený, podobný Kuramovi, vše chce.Zamilovaný do Hieie.
Velký pomocník v boji, Ovládá svůj meč mistrovsky, schopnost přivolat duchovní zvíře.Většinou tygra.

Démon Heruo
věk 23 let,180cm, černé vlasy a velice pohledný,ovládá černý oheň umírá v díle Tvrdý boj.

Shinji
17 let-800 démonských
černé vlasy, modré oči. 180cm výška.Démon zásvětí ovládající zemské sféry.výborný v boji s kopím.Je zamilován do Kuramy, ale svých citů se prozatím vzdává.

Shouhe
18 let- 900 démonských
185 cm výška blond vlasy, fialové oči,Démon ovládající vodní sféry.Jeho hlavní zbraní je ale manipulace s lidmi a luk. Umírá v díle Sněhová nadílka rukou svého bratra Shinjiho.

Koizume
18 let -900 démonských
170 cm výška, rudé vlasy,modré oči. Démon ohnivé sféry jako Hiei.Ovládá telekinezi,telepatii, jeho zbraní je meč. Umírá v dile Krvavá noc 2, rukou Kuramy i Hieie.

Reno
18 let-900 démonských
dvojče Koizumeho(a  přesto jiný) černé vlasy,zelené oči, Démon ohnivé sféry. Ovláda manipulaci s lidmi,rostliny jako Kurama.Je jeden z mála démonů co má přistup do tajných zahrad zásvětí.
Umírá poprvé v díle Démoní touha rukou Hieie, aby se probudil k životu v díle Černý drak.(vice neprozradím na díle se pracuje :D)

Mokuro
25 let 1200 démonských
Starší bratr Hieie. 180cm výška.černé vlasy, černé oči, tetování přes půlku obličeje. Tvrdohlavec, který se chce pomstít za to jak žil Hieiovi, který se měl lépe. Uzná ale v Hieiovi dobrého bojovníka, a občas pomůže i když je to proti jeho přesvědčení pomáhat komukoliv.

To asi v kostce :D uvidíme jaké postavy se ještě objeví :D nechte se překvapit........
Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."