Gecumei

Od Kurama-senpai

Yu Yu hakusho Temná Magie 2

Mokuro se probere kus od bojiště, stihl na poslední chvili uhnout vlastnímu útoku,který špatně nasměroval i když Hieie nechtěl opravdu zabít ani zranit. Drží si ránu na noze, zpropadení démoni, nečekal že i jeho se otočí na stranu Rena a budou útočit na něj. Neví ani sám proč pomohl Kuramovi, ale udělal správně . To věděl. Sice neví proč,ale cítí to tak.Obváže si ránu páskem a portuje se z posledních sil do svého útočiště. Dům je v pěkne dezolátním stavu, ale to se brzy spraví. Nachazí mrtvého Rena a posměšně se nad ním usměje „ Věděl sem jak to dopadne.Nejsi tak dobrý jak sem si myslel.“ Objeví se před ním pár nejvěrnějších poskoků a začnou mu pomáhat. Mokuro rozdělí úkoly a do hodiny je část domu v pořádku a bez mrtvol. Nechá se ošetřit a usedne do pohovky , kde se natáhne , zatím co poskoci vyklizejí zbytek domu, spokojen usne.Večer se probouzí a usedne ke stolu, dýku co získal od Kuramy vytáhne a položí ji na něj. Přejde k polici s knihami a vytáhne staré spisy. Začne je pročítat. Podle textu to mají být 3 věci. Dýka, Bič a Kopí. Dívá se na dýku. Zjistil si že ji dostal Hiei od Koenmy a Genkai. Kde kní ale přišli oni? Ve spisech není ani náznak toho kde by se měli nacházet dálší 2 zbraně. Vezme dýku do rukou a prohlíží si reliefy na čepeli. Jsou velice zvláštní. Na jedné straně čepele je vyobrazen tygr s kopím. Na druhé podivný pes s bičem. A na rukojeti je černý drak s dýkou. Ten na rukojeti byl Hiei. To už věděl. Ale kdo jsou zbývající dva? A kde je najít?

Pátrá znovu ve spisech,ale nic nenachází. Položí dýku i spisy zpátky na stůl. Hodí si nohy na kraj stolu a začne se houpat na židli a přemýšlí. Kde jen můžou být? Znovu vezme dýku a zkoumá ji proti světlu. Sleduje měnící se obrazce na ní. Neví proč,ale pohled mu padne na spisy. V jednu chvíli mu přišlo, že je tam něco napsané mezi řádky. Zavolá jednoho ze sluhů a požádá jej aby dýku držel proti světlu. Chvíli sním hýbe aby docílil správného úhlu. Sluha poctivě dělá co je mu řečeno. Mokuro se vratí ke spisům a sleduje text. Ano mezi řádky je opravdu něco napsané. U tygra je připsano -Ostré hroty tygřích drápů a jméno démona Shinji.

Shlédne tedy níže a hleda přivržence psa.Čeká jej však překvapení , když zjistí že se nejedná o psa ,ale lišku a navíc Yoko Kuramu. V téhle podobně nejsilnějšího démona zasvětí. Mokuro se křivě usměje, „ To si dělaj srandu!!“ S oběma démony bojoval před pár hodinami po boku Rena.

Vzpomíná a uvědomuje si i že Kurama je v lidském světě jako Minamino Schuichi. A je to velice silný démon, nájemný vrah a zloděj, ovládající rostliny všeho druhu po svém boku a vlastníci bič Smrti.

Ten druhý démon Shinji, byl pro něj neznámý. Setkal se sním poprvé. Nebo si to aspoň myslel. Stál po boku Hieie a ostatních. Podle toho co vypozoroval , patřil také k velice silným démonům.Jediný problém je, že neví kde se nachází. V zásvětí o něm je zmínka jen krátká a pak zmizel. Jediné co ho napadá je že díky tomu že je na straně Yusukeho týmu, má přistup a volný pohyb v lidském světě.A protože patří knim určitě nebude bydlet daleko od nich. Ale kde?

Musí to rychle vypátrat a napadne ho jen jediný způsob jak to zjistit. Musí se znovu dostat do blízkosti Kuramy a Hieie.

Mokuro se vrací na starý byt. Přemýšlí celou dobu jak najit toho démona Shinjiho.Zároveň ho fascinuje Kurama. Duší byl a je vrahem, s úžasnou technikou boje.V proměně v Yoko s dlouhými bílými vlasmi, vypracovaným tělem. Je pastvou pro oči. A v lidské podobě k umačkání. Sice menší postava, ale konkuruje i proměně. Rudé vlasy, jasně zelené oči, krasný obličej i postava. Nedivi se že po něm někteří touží. Jako jeho bratr. Zarazí se na co to myslí.Teď se ani on už ničemu nediví. Opravdu si tahle liška dokáže obmotat každého kolem prstu. Néjen vyřečností, kterou skvěle ovládal.Ale i vystupováním. Nedivil se že se mu vše povedlo co o něm slyšel. Začne přemýšlet co stím vším. Shinji a Kurama .. Dvě jména , Dvě zbraně, Dva protiklady.Kurama byl jasnější cíl. Více na dosah. Jak se ale dostat k tomu druhému. Stoupne si k oknu a sleduje jejich dům. Do je je světlo, asi tam mají oslavul Chytne se za bradu, co když tam snimi slaví? Nedámu to protáhne se oknem a zůstane stát na stromě nedaleko domu. Sleduje pohyb vevnitř V horním okně spatří Kuramu, zhasl po chvíli světlo, ten šel tedy spát. Zaměří proto svou pozornost dolů. Ano teď si ho všiml, Zaraženě ho sleduje. V boji si ničeho nevšiml, ale nyní když se na něj dívá. Neví co dělat. Ruka se mu chvěje. Shinji, odněkud tu jeho tvář zná. Shouhe, Shouhe byl jeho bratr! Vyděšeně se na něj dívá, je svému bratru velice podobný a přesto je jiný. Ano nebylo pochyb.Předním stál Shouheho mladší bratříček Shinji. Kolik mu mohlo být? 20? Pamatoval si ho jako prcka co za nimi pořád běhal.A chtěl všechny zlomyslnosti podnikat snimi. Pak ale zmizel. Nyní tu stojí předním. On je tedy ochránce kopí. Nemůže se na něj vynadívat a vrací se mu část minulosti na kterou skoro zapoměl. Už to ale nebyl ten maličký dotěrný kluk, předním stál démon s velikou silou. Bezděčně si olizne rty. Zmizí zpatky do svého bytu. Musí se znovou situaci srovnat.

Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."