Gecumei

Od Kurama-senpai

Yu Yu Hakusho Temná Magie 5

Shinji se probouzí po divné noci. Napřed se mu zdálo o Kuramovi,že je jeho. Potom o divném klukovi v kápi.Zbytek noci ztravil převalováním v posteli.

Oblékne se, v rychlosti se nají, dneska toho moc nemá a na poledne je pozván na oběd k Yuskemu. Nechce se mu tam, už kvůli snu. Hieiovi včera lhal.Jeho city se ke Kuramovi nezměnili ani v nejmenším, naopak zesílili, ale věděl kde je jeho místo. A veškeré divadlo před oběma mu ubíralo dost sil. Nakonec se rozhodl že půjde, nechtěl je urazit. Odběhne si vyřidit pár maličkostí a v poledne míří do jejich domu. Mezi dveřmi ho vítá Keiko, která ho odvadí hned do jídelny. Na verandě je již připravený stůl, Kubawara sedí na židli a houpe se.Koenma leží v síti a čte si. Ženská část osazenstva pobíhá v kuchyni a Yuske prohrabuje krb. Jen Kurama Hiei tam nejsou.Všichni se ze Shinjim uvítají a povídají si u stolu.

Jako první z chybějící dvojice přijde Kurama,vlasy má ještě mokré, nedbale upravené a pár pramenů v obličeji.Shinsi se ním uvíta a bolestné nechá ruku dole, chtěl by mu ty prameny oddělat, ale nesmí. Po chvíli s dusotem přibíhá Hiei.Vlasy mu trčí všemi směry a je celý zarudlý. Pohledem sjede mezi dveřmi Shinjiho,pozdraví a utíká si sednout vedle Kuramy. Chytne ho pevně za ruku a drží. Shinji je až zaražený, co se s Hieiem stalo? Neustále vyší pohledem na Kuramovi, zamilovaně na něj kouká. Na vše co řekne přitaká a vůbec si nevšímá Shinjiho, jako by tam nebyl. Kurama je na tom dost podobně, něco se změnilo. Se závistí v očích je pozoruje. Pak mu to dojde. Začli to brát rovnoprávně.Oba se na vztahu podílí stejnou měrou. Shinjimu se začnou třást ruce a rychle je složí na kolena aby to nebylo vidět. Občas hodí pohledem na ně. Zalapá po dechu, když v Kuramových očích spatří takovou vášeň a lásku s jakou se na Hieie dívá.

Skloní hlavu. Tady prohrál.

Děvčata přinesou jídlo a všichni se do něj pustí hladově. Po jídle se přesunou do obývaku a dál si povídají. Kurama odchází na vteřinu bokem. Shinji debatuje s ostatními a Hiei sleduje kam se vytratil.

Shinji se zvedne omluví se, že si musí odskočit.Projde dveřmi na chodbu, zavře za sebou dveře a jde směrem k wc. U schodiště do něj ale vrazí sbíhající Kurama.Shinji nestihne uhnout a Kurama ho narazí naproti lehlou zeď. Hodnou chvíli na sebe koukají. Kurama se mu omluví že tohle nechtěl. Ale nevšimne si že Shinji se celý chvěje. Shinji ho náhle chytne pod krkem a Kurama bezděčně couvne o dva kroky zpět s překvapeným výrazem ve tvaři. Shinji ho zatlačí zpátky na schodiště. Pevně mu sevře ruce za zády. Narazí jej na zeď a začne ho hladově líbat. Kurama stojí jako opařený a nehýbe se. Nezmůže se ani na slovo či pokus obrany, jen překvapeně kouká do stropu s vytřeštěnýma očima. Shinji přestane , celý zrudne : „ Promiň já musel.“ To už ho ale chytne Kurama pevně za rameno a druhou rukou ho silně udeří. „ Tohle už nikdy nezkoušej.“ syčí na něj. Shinji k němu vzhlédne a strachem couvne. Jeho oči jsou jasně modré, vlasy má rozježené,trčící na všechny strany a jeho tesaky při proměně v Yoko sou daleko delší a ostřejší , aspoň si to myslel, rozhodně to nechtěl vyzkoušet. Kurama ho chytne pevně pod krkem, zaryje mu své drápy hluboko do něj. Shinji cítí jak mu stéka krev. „ Ještě jednou to zkus a uděláš to naposledy!“ Shinji se pokusí couvnout, ale Kurama ho silně drží a tesáky se přiblíží k jeho obličeji a přeje mu snimi po tvaři, kde nechají drobné ranky. Shinji ze sebe vykoktá znovu omluvu a vymaní se z jeho sevření a zmizí na wc, kde si prohlíží rány. Nechápe co se stalo, ta proměna proběhla tak rychle. Bylo mu jasné že tohle už nikdy zkoušet bez jeho svolení. Tuhle část Kuramy totiž vůbec nezná. Tak agresivní.

Kurama zatím posbírá papíry a je sám překvapen co to je.. Rázně projde dveřmi do obývaku, papíry hodí na stůl. Přetáhně se přes něj a chytne Hieie za ruku. Všichni na něj hledí překvapeně, ani oni tuhle proměnu neznají. Hiei vyjekne a nechá se odtáhnout na verandu. Ani sám Hiei neví co je. Matka jim něco říkala, ale nevěnovali tomu pozornost. A teď tu před ním stojí Kurama, síla z něj jen čiší, proměna je jiná než normálně. A namáhavě dýchá. Kurama Hieie pustí a opře se rukami o zeď za ním. Hiei stoji předním a dívá se mu do očí. Prohlíží se navzájem. Hiei je trošku zmatený.

Kuramovi po chvili začnou oči zelenat, a uklidňuje se. Hiei nakloní hlavu : „ Stalo se něco co tě tak rozrušilo?“ Kurama se nadechne : „ Jen sem dal Shinjimu jasně najevo, že to nemá zkoušet.“

Hiei na něj překvapeně kouká a až ted si všimne že má celou ruku od krve. „Cože?? Co zkusil.“ Kurama se přibliží k Hieiovi,opře se lokty o stěnu a hraje si s jeho vlasy. „ Co asi.“ Hiei z brunátní vztekem : „ Co sem říkal!! A ty furt nééé!“ „No jo“ odvětí Kurama.Přitiskne se k němu a Hiei začne kmitat pohledem na něj : „ Co je?“ Hledá u toho cestu ven ze sevření. Kurama se na něj pořád dívá.

„ Nic.“ „Tak proč seš pořád proměněný? A co to děláš.“ vyjekne Hiei když mu ruka Kuramy zmizí pod trikem. „ Nevím nejde mi to vrátit.“ Hiei vzdychne. Snaží se sním pohnout ale nejde mu to. Kurama zasténá „ Já nemůžu, nejde to“ Hiei přemýšlí rychle co, všimne si že Koenma ma otevřené okno, po pár pokusech se mu povede dostat Kuramu přes balkon do druhého patra do jejich pokoje. Odtáhne ho až do koupelny kde ho v oblečení strčí dovnitř a pustí na něj ledovou vodu. Kurama sténá ještě více,ale už se začíná vracet zpět. Hiei odběhne pro ručník, vrátí se zpět a najde Kuramu sedícího v koutě, jak se celý chvěje a přerývaně dýchá. Hiei neví co sním. Přisedne si k němu opatrně mu sundá triko i kalhoty. Zastaví vodu a přehodí přes něj ručník. „ Musíme se zeptat matky co to je.“

Kurama jen malátně kývne hlavou a nechá se odvest do pokoje. Hiei ho posadí do křesla a sleduje jak zvrátil hlavu dozadu a se zavřenýma očima oddechuje. Hiei si všimne že část proměny je již pryč. Tetování které našel na zádech pomalu mizí. Zvedavě nakoukne jestli má ještě modré oči,ale to neměl dělat.

Kurama se celý chvěje a když ucití jeho blízkost chytne ho velice silně za ruku a přitiskne na sebe. Drápy se mu zaryje do ramene a triko z něj strhá. Hiei překvapeně vykřikne co dělá i bolestí jak ho sevřel. Kurama se na něj podívá, většinu vlasů ma opět bilou, oči modře svítí a tetovaní na zádech se znovu objevilo. Jeho ruce hbitě likvidují i kalhoty. Hiei se chce bránit,ale pochopí že to nemá smysl. Kurama je vtéhle proměně velice silný. Vypadá jak hladová šelma. I špičáky jsou delší než normálně.Hiei zasténá bolestí, a začne si škrábat ruku. Zmateně se na ni podívá, jeho tetování draka ,které tam má svítí a má na ruce krvavé rýhy od škrábání. Podívá se na prsty a má na nich drápy. Divoce se podívá na Kuramu,který jej se zájmem sleduje. Na krku se mu začne objevovat tetovaní, a jeho oči rovněž zmodrají. Jako první vystartuje Hiei. Zakousne se svými tesáky velice hluboko do ramene Kuramy.Ten se ze zasténáním prohne před bolestí a chytne Hieie za pas a přitiskne ho k sobě velice silně. Drápy se mu zasekne do holých zad, a rty zautočí na jeho krk. Hiei zvrátí hlavu dozadu a hlasitě vykřikne ,když Kuramovi tesáky protknou kůži na krku. Z ranek vytékají slabé pramínky krve. Kuramovi oči jen svítí, už neotálí a ručník mizí na zemi.Přitáhne si ho k sobě a dívá se mu do očí. Hiei ho začne líbat a navede si ho sám do sebe. Oba vykřiknou. Hiei se Kuramovi složí na hruď a oddechuje.Během okamžiku se spolu vášnivě milují. Oba skončí rozechvělí a ve svých původních podobách. Kurama se snim na několikerý pokus postaví a odnese ho do koupelny. Sice ho bolí celé tělo,ale musí spěchat. Za okamžik spolu vychazí převlečení a rychle si balí. Poté seběhnou dolů za ostatními. Shinji a ostatní na ně nechápavě koukají kde se tam vzali ,když byly venku. Kurama poklekne před Shinjim a pokloní se : „ Shinji chtěl bych se omluvit za své jednání, vickrát se to nestane.“ Shinji mávne rukou : „ To je dobrý.“ Ostatní na ně koukají a nechapou co se děje. Kurama jim rychle vysvětlí co ví od Hieiovi matky.Ale že nyní musí zpátky zaní aby pochopili co se děje. Proč se tohle stalo a taky proto že nechtějí nikomu ublížit.

Ukazuje přitom zranění která má. Shinji odvratí zrak,takhle by ho chtěl vidět v soukromí a sám. Ne tu. Genkai zamyšleně sedí : „ Jedu svámi počkejte na mě. A ty“ ukazuje na Shinjiho „ Padej se zbalit jedeš taky. Tohle má své důvody proč se to děje. A nečum na mě tak divně.Dělej.“ Shinji zamrká a utíka se obout. „ Co si mám vzít?“ Genkai se chytne za hlavu. „ Tak to zakladní ne? Zbraň atd.“ Shinji zrudne a utíká po ulici směrem ke svému bytu. Kde se narychlo zbalí a vratí se zpět.

Kuramu a Hieie zatím Keiko a Yukina ošetřují a čistí jim rány. Dostane se i na Shinjiho který dostane naplast z medvídkama a Hiei se mu zato směje. Všichni tři jsou nastoupení před Genkai a čekají na další pokyny. Okamžitě vyraží na cestu do ledové časti zásvětí.

Velice jsou překvapeni že Hieiova matka a jeji pomocnice již na ně čekají. Jako by tušili že se něco děje.

Služebnice drží v rukou misku a přistupuje knim. Kurama a Hiei už to znají a tak ustoupí krok dozadu a čekají. Shinji chvíli na misku kouká a pak ji přijme a napije se. Ze začátku se nic neděje, pak se ale začne chvět, padne na kolena jako by v bolestech,prsty se zarývá do podlahy. Nakonec padne na bok a zůstane nehybně ležet. Kurama udělá krok dopředu,ale Genkai ho zarazí „Musí sám.“

Shinji bezvládně leží na zemi, Kurama vzdychne a Hiei ho chytne za ruku. Když se náhle pohne. Namáhavě se posadí na zemi a tře si tvář : „ Co to sakra bylo?“

Hieiova matka si tře bradu : „ Takže sem se nespletla. Dobrá vysvětlím vám to. My ledoví démoni máme za úkol každych 1000 let najít 3 vůdce. Ale už delší dobu je tu bezvládí a stará se oklid duchovní policie pro kterou pracujete s Yusukem. Vůdcové jsou jedineční nejen svou silou ale i moudrostí. A měli by Zásvětí řidit dalších 1000 let. Dokud nevyberou své nastupce, nebo nezemřou v boji. Když sem viděla vás dva. Bylo mi jasné že 2 mám. Lektvar který ste vypili minule to dosvědčil. Pokud by ho vypili nepraví zemřeli by. Jen byl problém najit 3tího, bylo nám všem jasné že je ve vašem okolí a všichni si mysleli že je to Yusuke. Ale opak byl pravdou. Sice vypití přežil, tak jak by spravně měl, ale On třetím nebyl. Tetovaní které se vám objeví je vaše schopnost duchovní. Hledali sme tedy dále ale nenašli,vzdali sme to,až do doby kdy se objevil Shinji, Genkai mě již několikrát na něj upozornila i na jeho zbraň. Kopí, ale nebrala sem v úvahu že i zlý démon může být tím spravným. Teď máme jiný problém. Kurama i Shinji svou zbran mají ale ty jsi o ní Hiei přišel. Musíte ji získat zpět.Dále úkolem vůdců je ochrana v zásvětí a sjednavání pořadku.“

Shinji se zatím postaví vedle Kuramy a Hieie. Na pohled by nikdo neřek že se udála změna až do momentu kdyby si je někdo začal lépe prohlížet. Hiei měl fialové tetování na rukou a nohou. Kurama krk a záda a Shinji obličej a prsa. Ty znaky byly dávnym odkazem sily a moci, a dohromady tvořili velice silnou formuli.

Kurama zvědavě pohlédne na Shinjiho a opravdu, tetovaní se mu táhlo z tváří po krku dolů na hruď. Zarazí se kam se to vlastně až dívá, trošku zrudne a odvratí hlavu.Hiei si toho všimne a bolestivě ho štouchne do žeber.Kurama se pod úderem prohne a zrudne ještě víc. Genkai to celé sleduje a když vidí jak se stupňuje jejich blbnutí zasáhne třemi přesně mířenými pohlavky. Shinji si tře tvář „ Za co?“ Genkai se rozčíli: „ Chováte se jak idioti, každý na svůj pokoj.A tam budete sedět celý den sami a rozmýšlet se nad tím jak se chováte!“

Všichni 3 sklopí hlavu a jdou ke svým pokojům, Kurama se chce rozloučit,ale Genkai ho silně žduchne do pokoje a zavře dveře. Je slyšet za nimi vzdychnutí. Senyo překvapeně kouká na reakci Genkai. A ta ji vše posléze vysvětlí. Ta pokýve hlavou že má pravdu,napřed se musí srovnat sami se sebou.

Žádné komentáře
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."