Gecumei

Chlum u Třeboně

Návrat ze srazu.

Jsme tu znovu a po srazu a menších úrazech v pořádku.
Podle údajů víte kdy a kde se to stalo.XD,tak menší podrobnosti.Příjezd byl vcelku rozkouskovaný.Na klíčníka a fakturáře v mé osobě se samosebou muselo čekat díky zádrhelu s odjezdem z Jindřichova Hradce.Po krátké cestě směrem na Vídeň,přišlo uvědomění že míříme jinam než chceme.S Kleou,jsme se v autě nasmály,když se hledala nekratší cesta zpátky směr Chlum u Třeboně.XD Po cestě sme se aspoň bavily pozorováním zvířectva na pastvě.

Příjezd: Uvítaní proběhlo rychle ale hodně emocionálně.Přece jen se málo vídame.Přislo ubytování,rozdělení chatek a kdo kde bude.XD

Proběhlo vyklízení pracně narvaných batohů a krosen ,a svačin nabalených od maminek,s upozorněním že to opravdu musí sníst.XD.Proběhla výměna dárků pro narozeninové oslavence ,která pokračovala i další dny s uspěchem svým vlastním(Svátek Kley)
První večer byl,no raděj pomlčíme...XD hodně divokej.
Fáze raního probouzení byla trošku rozpačitá a každý koukal co kde dělal a vyzvídal.Ale nic nebylo řečeno. XD
Proběhla prohlídka zámku s pár fotkami.Fotbálek s Emo míčem,pet lahví a Biolitem.Posleze mi to nedalo a raděj sem následující den koupila balon, už z důvodu proražení stěny na chatce a nebezpečí že se vymlatí okna u sousedů a nebo autech.
Nákupy probíhali někdy hekticky,ale většinou účelově,hlavně když se vybírali upomínkové náramky na ruku a dárky pro oslavence.

Dochází v prvních dnech ke počátečním zraněním.Found si pořezal ruku nožem,Klea spadla z verandy(s hodou okolností přimo na mě)takže o modráky nebyla nouze.Následovalo zjištění u Han že se ji také objevili záhadně modráky. XD pssst.
Následovala moje křeč v noze , a při vybíjené vykloubení zapěstí, Found si opět pořezal ruku,a Han se nůž zabodl do nohy,Vráta skončil do krve poškrabanou rukou odemě.Omyl hihi,trefila sem se vedle no

Zjištění ze Sušenka nevyleze z chatky ,protože měla sebou net,a koukala na yaoi,následovali pokusy ji dostat ven,ale bezúspěšně.Od vypnutí noutu, zastavení netu atd.no prostě nemělo to cenu XD.

Zábava byla celý týden a hlášky nebylo nouze(uveřejním v jiném článku).
zvláštní bylo ,že vždy byly dvojsmyslné a smála se celá parta. Předposlední den se domluvilo že další rok jedeme znovu.

Po 6 dnů jsme chodily na obědy,,,podle mého super,ostatní nevím,ale většina snědla vše.

Rána i celé dny ,byla obzvláštněna sousedy(myslivci),kteří si vzali své nástroje sebou a nepřestali nám hrát na nervy.Na konci sme se dopátraly k tomu,že nám to bude aji chybět.Pro dnešek končím.

 A na konci se omlouvám za měsíc a půl  prodlení s příspěvky,ale přišla sem o net, z důvodu neméně příjemného ,a po měsíčním volaní a vyřizování sme tu opět a s novými nápady.A doufáme že naše fanoušky nesklamem .
Poslední komentáře
24.08.2008 21:33:19: Dost dobrý shrnutí XD ale když budem takhle lákat lidi tak fakt za rok obsadíme půlku kempu XDD...
 
"Texty a obrázky z tohoto webu nekopírovat bez svolení vlastníků."